Usługi » Artykuły reklamowe » Flagi, flagi reklamowe

Flagi, flagi reklamowe

Flagi, flagi reklamowe

Flagi, transparenty i banery są tymi nośnikami reklamy, które pozwalają skutecznie promować i budować wizerunek firmy, są niezastąpionym elementem identyfiakcji z określoną organizacją lub społecznością.

Firma litex dysponuje najnowszymi technologiami druku wielkoformatowego, które pozwalają na drukownie flag, transparentów i banerów o zróżnicowanej wielkości. Nadruki o dużych formatach wykonywane są na tkaninach i dzianinach oraz innych nośnikach włókienniczych. Najnowsza generacja barwników zawiesinowych lub pigmentowych pozwala na uzyskanie wysokiej jakości nadruku i znakomitych efektów wizualnych.

Oprócz tradycyjnych metod, szczególnie dla mniejszych nakładów, mogą być stosowane również inne nowoczesne metody druku:
- transferowy nadruk sublimacyjny
- druk cyforwoy - solwentowych.

Dzięki użyciu nowowczesnych technologi druku, a także wykorzystaniu najlepszych barwników i impregnacji, flagi produkowane przez naszą firmę, charakteryzuje wysoka trwałość barw, duża wytrzymałość mechaniczna oraz odporność na promieniowanie UV i inne czynniki atmosferyczne.

www.litex.pl

Opublikowano dnia: 01 08 2011

Statystyki:

Wyświetleń: 289 Kliknięć: 18 CTR: 6.23%

OCENA:

Ocena: 3.2/10 (11 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 67 Odwiedziny googlebot 35

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: