Dom i ogród » Sprzątanie » Czyszczenie dywanów Bydgoszcz.

Czyszczenie dywanów Bydgoszcz.

Czyszczenie dywanów Bydgoszcz.

Polecamy Państwu profesjonalne czyszczenie dywanów sprzętem renomowanej firmy Karcher. Oprócz czyszczenia dywanów wykonujemy także czyszczenie wykładzin i tapicerek samochodowych (materiałowych, welurowych, skórzanych, alcantary) oraz meblowych (sofy, tapczany, krzesła, fotele, pufy, wersalki, materace). usługi wykonujemy na terenie miasta Bydgoszcz i w jego okolicach. Obsługujemy klientów indywidualnych, małe i duże firmy (biura, sklepy, sale wystawiennicze, targowe i konferencyjne).

Usługa czyszczenia dywanu, tapicerki lub wykładziny obejmuje:

  • ocenę stopnia zanieczyszczenia tkaniny i rozważenie celowości zastosowania odplamiaczy
  • dokładne odkurzanie podłoża
  • próbę kolorystyczną, która ma za zadanie określenie czy występuje ryzyko odbarwienia tkaniny
  • właściwe czyszczenie ekstrakcyjne
  • jeżeli zachodzi potrzeba to przy niekorzystnych warunkach pogodowych możemy dosuszyć czyszczone dywany specjalną dmuchawą

Metoda ekstrakcyjna, którą stosujemy jest potwierdzoną, najefektywniejszą metodą czyszczenia tkanin podłogowych. Polega na natryskiwaniu w czyszczonym dywanie czy wykładzinie roztworu wodnego środka czyszczącego przez jedną z dysz głowicy piorącej i następnym jego odessaniu przez drugą głowicę już z rozpuszczonym w niej brudem.
Do prania dywanów używamy tylko atestowanych środków piorących zalecanych przez firmę Karcher. Posiadają one atest PZH i są bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych.

Pranie dywanów metodą ekstrakcyjną jest doskonałym sposobem na walkę z alergenami takimi jak: sierść zwierząt, kurz, roztocza i ich odchody, pyłki roślin i zarodniki grzybów pleśniowych. Na naszej stronie www, do odwiedzenie której zapraszamy znajdą Państwo przykłady wykonanych przez nas zleceń w wersji przed czyszczeniem i po praniu ekstrakcyjnym. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań.

www.pranieczyszczenie.pl

Opublikowano dnia: 01 09 2017

Statystyki:

Wyświetleń: 134 Kliknięć: 3 CTR: 2.24%

OCENA:

Ocena: 3.1/10 (10 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: