Dom i ogród » Dekoratorzy » Beton architektoniczny

Beton architektoniczny

Beton architektoniczny

Poszukujesz inspiracji na odświeżenie wnętrza swojego mieszkania? Lubisz nowoczesne aranżacje? Beton dekoracyjny to produkt w którym się zakochasz. Dzięki niezwykłej elastyczności może przybierać różne kształty, zgodne z Twoim pomysłem. Dekoracje z betonu architektonicznego odwzorowują takie tworzywa jak drewno, czy kamień, gwarantując estetykę realizacji. Zasugeruj swój kolor i styl, a my zrobimy dla Ciebie dowolną powierzchnię na długie lata.

Co charakteryzuje beton architektoniczny? Beton architektoniczny, odwrotnie niż beton tradycyjny, jest materiałem o niezwykłej plastyczności. Jest to możliwe dzięki specjalistycznym domieszkom chemicznym, zmieniającym nie co strukturę produktu. Wyjątkowe cechy powodują, że z betonu architektonicznego można wykonać nie tylko dekoracje ścienne, czy podłogi, ale także dekoracje do ogrodu, czy chociażby elementy wyposażenia Aquaparków. Kolejnym plusem jest możliwość dowolnego zabarwienia zaprawy betonowej, co zwiększa estetykę dekorowanej powierzchni.

Beton dekoracyjny może być stosowany zarówno na zewnątrz, jak i w środku obiektów budowlanych. Wysoka odporność na czynniki pogodowe i nacisk mechaniczny sprawia, że powierzchnie z betonu dekoracyjnego nie ulegają żadnym zniszczeniom. Nasza firma od kilku lat oferuje swoim Klientom dekoracje z betonu architektonicznego. Samodzielnie opracowane materiały i doświadczenie w projektowaniu nawierzchni z betonu to nasze najlepsze atuty. Prowadzimy także szkolenia dla firm budowlanych. Chcemy Państwa zachęcić do wejścia na naszą stronę i obejrzenia galerii zdjęć. Beton dekoracyjny to nasza specjalność.

www.sbsstankiewicz.pl

Opublikowano dnia: 24 10 2016

Statystyki:

Wyświetleń: 126 Kliknięć: 3 CTR: 2.38%

OCENA:

Ocena: 2.8/10 (5 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: