Dom i ogród » Inne » Agregaty malarskie

Agregaty malarskie

Agregaty malarskie

Komatz to producent i hurtownik agregatów oraz malarskich dysz oraz malarskich akcesoriów. W ofercie są między innymi dysze malarskie TriTech, jakie tworzone są z węglika spiekanego - tworzywa, z którego powstają narzędzia chirurgiczne. Dzięki temu charakteryzują się szczególną odpornością, jak również doskonałą jakością wykonywanego natrysku. Używać ich można między innymi do kładzenia różnego typu farb, a także emulsji i podkładów. Wszelkie dysze malarskie mają certyfikaty wymagane przez Unię Europejską i są objęte gwarancją i fachowym serwisem.
W przygotowanym przez firmę asortymencie odnaleźć można też nowoczesny pistolet malarski T420, który pozostał zaprojektowany tak, by wykonywać pracę pod szczególnie mocnym ciśnieniem. Ma on wymienialne iglice i fachową końcówkę obrotową, pasującą do większości osiągalnych na rynku marek węży. W komplecie z pistoletem malarskim jest specjalna osłona, dysza oraz filtr. Aparat perfekcyjnie sprawdza się do kładzenia szpachlowych gładzi, a także w przypadku dużej antykorozji.
Zlecenia na agregat do gładzi spełniane są w porach przystępnych dla osób zamawiających, a dodatkowo firma zapewnia profesjonalny gwarancyjny serwis i serwis pogwarancyjny. Oferowane towary są najwyższej jakości i mają wyjątkowo atrakcyjne ceny.

Firma Komatz proponuje:

  • agregaty malarskie,
  • agregat do szpachlowania i malowania,
  • agregat malarski,
  • agregat do malowania ścian,
  • agregat do gładzi,
  • agregat hydrodynamiczny
Serdecznie zapraszamy wszystkich zaciekawionych naszą ofertą Komatz. pl.

www.komatz.pl

Opublikowano dnia: 06 06 2014

Statystyki:

Wyświetleń: 157 Kliknięć: 3 CTR: 1.91%

OCENA:

Ocena: 2.8/10 (6 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: