Biznes, Firmy » Poligrafia » Notatniki reklamowe www.PaperFloret.pl

Notatniki reklamowe www.PaperFloret.pl

Notatniki reklamowe www.PaperFloret.pl

PaperFloret.pl poleca swoje produkty na firmowe gadżety reklamowe! Całość naszej oferty została sporządzona w taki sposób, żeby każdy z zawartych w niej produktów mógł zostać, możliwie najbardziej, dostosowany do zapotrzebowania Klientów. PaperFloret.pl to również wieloletnie doświadczenie, które powoduje, że nasze produkty wyróżniają się "na plus" na tle innych gadżetów.
W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • funkcjonalne notatniki reklamowe
  • eleganckie notesy reklamowe
  • praktyczne bloczki reklamowe
  • efektowne zastawy upominkowe
Notatniki reklamowe, które oferujemy naszym Klientom, to szeroki wachlarz wzorów i typów, których różnorodność sprawia, że trafiają one w potrzeby każdej firmy. Notatniki reklamowe wykonujemy z wykorzystaniem metalowej spirali, która przyczynia się do praktyczności notatników. Okładki notatników wykonywane są z użyciem twardej tektury introligatorskiej, która oklejona jest efektownym materiałem skóropodobnym. Nasze notatniki reklamowe to gadżety wyróżniające się świetną jakością oraz ceną!
Bloczki reklamowe to najbardziej ekonomiczny wariant naszej oferty. Dostępne są w wersji klejonej i spiralowanej i standardowo są zadrukowywane indywidualnymi grafikami reklamowymi. Bloczki reklamowe to świetny gadżet na wszelkie akcje reklamowe!
Nasze notesy reklamowe to propozycja dla najbardziej wymagających. Ich elegancki wygląd, mnogość możliwości indywidualizacji oraz specyficzne wykończenie znane z produkcji książek powodują, że są to również jedne z najbardziej prestiżowych gadżetów na rynku. Notesy reklamowe z PaperFloret.pl to klasa sama w sobie!

paperfloret.pl

Opublikowano dnia: 20 02 2017

Statystyki:

Wyświetleń: 34 Kliknięć: 0 CTR: 0%

OCENA:

Ocena: 4.0/10 (3 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: