Biznes, Firmy » Budownictwo » NEW-EKO-TRANS szamba i spawalnictwo

NEW-EKO-TRANS szamba i spawalnictwo

NEW-EKO-TRANS szamba i spawalnictwo

NEW-EKO-TRANS istnieje pod tą nazwą od niedawna, ale jest kontynuacją Eko-Trans, firmy, która rozpoczynała produkowanie zbiorników piętnaście lat temu.
Spółka Eko-Trans była wówczas jedną z pierwszych firm produkującą szamba. Firma proponowała kompleksowe usługi, począwszy od przygotowania dokumentów, poprzez produkcję szamb, aż po dostawę, wyładunek i montaż szamba wodoszczelnego. Z z biegiem czasu firma rozwijała się, udoskonaliliśmy nasze produkty poprzez nowości produkcyjne.. Zapotrzebowanie na starannie wykonane szambo okazało się tak duże, że rozszerzyliśmy usługi na całą Polskę. Wyjazd do klienta oddalonego od siedziby firmy o 600 kilometrów z tak ciężkim towarem nie stanowił kłopotu.
 Jeśli posiadają albo budują Państwo budynek letniskowy, również możemy dostarczyć Państwu nasz szczelny zbiornik. Domki letniskowe zwykle nie są podłączone do kanalizacji i dlatego szambo betonowe jest dla nich bardzo opłacalnym rozwiązaniem. W zależności od potrzeb (wielkości domu i okresu jego użytkowania w ciągu roku) możemy zaproponować Państwu dostosowany wielkością zbiornik betonowy na ścieki.
 Tradycyjne szamba betonowe mają wiele zalet. Są szczelne i trwałe. Zapewniają możliwość przejechania pojazdami po szambie, czego nie należy próbować w przypadku szamb plastikowych. Wbrew wielu opiniom, nigdy dochodzi do wydalania gazów. Szamba betonowe są w niższej cenie niż szamba plastikowe.
 Naszą ofertę szamb kierujemy do ludzi budujących swoje miejsce "w  życiu". Jednak kupili już Państwo dom już zbudowany wcześniej, wtedy nie pojawia się tu problem, zajmiemy się modernizacją także gotowych już zabudowań, kanalizacji, która wymaga naprawy, ewentualnie zupełnej wymiany. Nie istnieje projekt niemożliwy do zrealizowania - pomożemy wybrać miejsce na szambo, możemy zaproponować zmiany w planach, jednak na 100% nie będą to uwagi, które znacząco wpłyną na Państwa nadzieje i koncepcję zagospodarowania terenu państwa domku czy posesji.
 

www.netszamba.pl

Opublikowano dnia: 14 02 2015

Statystyki:

Wyświetleń: 295 Kliknięć: 0 CTR: 0%

OCENA:

Ocena: 6.5/10 (4 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: