Biznes, Firmy » Usługi » Maciej Kozubik - TRENER I COACH O ROZWOJU BIZNESU

Maciej Kozubik - TRENER I COACH O ROZWOJU BIZNESU

Maciej Kozubik - TRENER I COACH O ROZWOJU BIZNESU

Celem niniejszej strony jest wskazanie drzemiącego potencjału w obszarze rozwoju biznesu. Nieograniczone możliwości rozwoju, w każdym obszarze, a w szczególności, w biznesowym wymagają zebrania wiedzy w jednym miejscu. Bardzo często, nie mając odpowiedniej wiedzy ludzie szukają po omacku. Na tej stronie są prezentowane informacje oparte o moje własne doświadczenie. Bardzo często korzystam również z doświadczeń innych osób. W szczególności trenerów i przedsiębiorców. Opieram się na rzeczywistych zdarzeniach, które miały miejsce w polskiej rzeczywistości.
Będę rozwijał tą stronę ponad wszystko. Jej nadrzędnym celem jest bycie niezastąpionym źródłem wiedzy dla każdego, kto uważa, że zarabianie jest istotne. Osobiście uważam, że każdą pracę należy wykonywać z głową. Jeżeli pracujesz 12 godzin dziennie i nie widać realnych wyników, to warto zastanowić się nad zmianą. Bardziej efektywne działanie jest sposobem na rozwiązanie tego problemu. Jak to zrobić, znajdziesz również tutaj.

Pamiętaj, że jestem Coachem Rozwoju Osobistego oraz Trenerem Biznesu http://http://maciejkozubik.pl/o-autorze/. Jestem człowiekiem o dużym dystansie do siebie i świata. Świadomym optymistą, który w każdej porażce dostrzeże coś pozytywnego. Nieprzerwanie dążę do doskonałości we wszystkim, co robię, dlatego wyznaczam sobie ambitne cele i permanentnie szukam nowych inspiracji. Wierzę, że szczęście nie jest nam dane na stałe i trzeba wciąż zdobywać je na nowo, by umieć się nim cieszyć. Wiele lat prowadziłem własną firmę, pracowałem również dla kilku korporacji, w tym międzynarodowych. Ukończyłem dwie uczelnie wyższe, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu. Możesz wykorzystać moje doświadczenie do osiągnięcia własnego sukcesu. Co mnie wyróżnia, to silna wiara w ludzi i ich potencjał, dlatego namawiam cię do inwestowania w siebie i rozwijania swoich pasji.

maciejkozubik.pl

Opublikowano dnia: 25 04 2011

Statystyki:

Wyświetleń: 760 Kliknięć: 68 CTR: 8.95%

OCENA:

Ocena: 3.0/10 (18 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: