Biznes, Firmy » Budownictwo » Izolacja dachu

Izolacja dachu

Izolacja dachu

Hydro i termo izolacje Eko-Pur. Oferujemy rozwiązania z zakresu izolowania, mające bezpośredni wpływ na energooszczędność budynku. Musimy zdawać sobie sprawę, że koszty wytworzenia energii cieplnej nieustannie rosną. Dlatego też, inwestycja w solidne ocieplenie staje się koniecznością.
Materiałem ułatwiającym osiągnięcie wysokich standardów "Eko" jest pianka poliuretanowa. Metoda aplikacji oparta na natrysku jest ogromną zaletą nieosiągalną w rozwiązaniach tradycyjnych, materiał podczas spieniania wypełnia wszelkie szczeliny uszczelniając je. Dodatkowo uzyskana izolacja nie posiada łączeń i mostków termicznych, co jest nie bagatelną zaletą.
Wśród wielu usług izolacyjnych, oferowanych przez naszą firmę, dostępne jest ocieplenie poddasza. Pianka poliuretanowa doskonale sprawdza się w tym miejscu. Zwłaszcza, gdy konstrukcje dachów są bardzo skomplikowane, przepełnione lukarnami.
Kolejną wartą uwagi oferowaną usługą jest izolacja dachu płaskiego. W przypadku izolowania dachów od zewnątrz, pianka poliuretanowa sprawdza się doskonale. Jedną z ważniejszych zalet tego systemu jest brak łączeń, który usuwa zjawisko przeciekania.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gwarantujemy pełne zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.
Eko-Pur Hydro i Termo Izolacje Natryskowe
Działamy na terenie całego kraju.
Więcej informacji
Telefon kontaktowy: 510775497.

www.eko-pur.pl

Opublikowano dnia: 30 10 2013

Statystyki:

Wyświetleń: 212 Kliknięć: 8 CTR: 3.77%

OCENA:

Ocena: 6.1/10 (9 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: