Biznes, Firmy » Poligrafia » Drukarnia online - wydruki wielkoformatowe, druk plakatów

Drukarnia online - wydruki wielkoformatowe, druk plakatów

Drukarnia online - wydruki wielkoformatowe, druk plakatów

Drukomat to drukarnia online wyspecjalizowana w druku offsetowym oraz cyfrowym. Proponowane przez Drukomat koszty druków są aż o 70% tańsze aniżeli w standardowych drukarniach. Drukarnia pracuje na maszynach formatu B1 i VLF jak również ploterach solventowych i z technologią UV.

Drukomat w produkcji stosuje dwie technologie: offsetową i cyfrową. W druku offsetowym korzysta z nowoczesnych i nadzwyczaj funkcjonalnych arkuszowych maszynach offsetowych firmy Heidelberg. Maszyna Heidelberg XL 162-4+LX2 zapewnia druk plakatów w formacie 1190 x 1620 mm. Wspomagana jest ona przez dwie pełnoformatowe maszyny drukujące. Maszyny te gwarantują w ciągu 24 godzin druk ulotek A6 w ilości równej obecnej liczbie populacyj w Polsce. Drukarnia offsetowa gwarantuje min.:druk notesów, druk kalendarzy, druk biletów, druk papierów firmowych i druk teczek ofertowych, druk wizytówek, druk katalogów. Park maszynowy drukarni offsetowej online uzupełnia różnie zaopatrzona introligatornia, umożliwiająca fachowe wykończenie wydruków.

W wydziale druku cyfrowego drukarnia internetowa bazuje na gwarantujących ponadprzeciętną jakość ploterach Durst, Mutoh i Roland, które zapewniają solwentowy druk banerów lub siatek o szerokości do 320 cm oraz inne wydruki wielkoformatowe. Plotery dopuszczają także na druk na takich materiałach jak np.: szkło, plexi, płyta PVC. Używany w tym celu ploter Durst jest w stanie zadrukować artykuł o szerokości 205 cm o prawie że dowolnej grubości.

Szczegółowa oferta druku ulotek, plakatów i kalendarzy zawiera min.: druk ulotek DL, druk ulotek A4, druk ulotek A6, druk ulotek A5 druk plakatów A2, druk plakatów B0, druk plakatów A3, druk plakatów B1, druk plakatów A1, druk plakatów B2, druk plakatów A0, kalendarze ścienne, kalendarze książkowe, kalendarze jednodzielne i trójdzielne, kalendarze biurkowe, kalendarzyki listkowe.

www.drukomat.pl

Opublikowano dnia: 19 09 2012

Statystyki:

Wyświetleń: 299 Kliknięć: 5 CTR: 1.67%

OCENA:

Ocena: 4.8/10 (10 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: