Biznes, Firmy » Adwokat » Adwokat Maciej Migus Kancelaria Adwokacka

Adwokat Maciej Migus Kancelaria Adwokacka

Adwokat Maciej Migus Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka Maciej Migus proponuje fachowe wsparcie prawne w obrębie Łodzi i Zgierza.

Główną specjalizacją Adwokata Macieja Migusa jest prawo rodzinne w tym postępowania dotyczące alimentów, postępowania o ustanowienie kontaktów z dziećmi, postępowania o ustanowienie władzy rodzicielskiej, podzielenie majątku stanowią dużą część codziennej praktyki kancelarii. Pomoc kancelarii obejmuje postępowanie przygotowawcze, postępowanie sądowe, postępowanie odwoławcze oraz wykonawcze.

Wiedząc, że każdy klient to specyficzne wyzwanie, kieruję się tym, że w zawodzie prawnika najważniejszy jest Petent, który postanowił stanąć w szranki z obliczem wymiaru sprawiedliwości. Z tego powodu swoim Klientom zawsze staram się nakierowuję na najtrafniejsze dla nich werdykty. Założenie, że postępowanie ze znajomością ryzyka pomaga w podejmowaniu stosownych decyzji.

Aktualny stan prawa jest wyjątkowo nieprzystępny a co więcej jest stale modyfikowany, a życie sprowadza nieoczekiwane zdarzenia – z tego powodu, w ofercie kancelarii adwokackiej, znajduje się wszechstronny zakres wsparcia prawnego. Wszelkie zabiegi rozpoczynamy z utrzymaniem wszelkich praktyk prawniczych. Nasi petenci są pewni dokładnego i profesjonalnego wykonywania przez nas powierzonych nam zadań.

Wykonywanie zawodu prawnika wiąże się nieoderwalnie z pełną dyskrecją. Zapewniamy całkowitą poufność wszelkich danych i ustaleń przedstawionych nam przez klientów. Jakakolwiek pomoc świadczona przez rzetelne kancelarie adwokackie którą jesteśmy, odbywa się z poszanowaniem zasad kodeksu etyki zawodowej, a informacje uzyskane od petentów są chronione tajemnicą adwokacką. Zadanie zachowania tajemnicy adwokackiej jest w pełni powiązany z istotą zawodu prawnika jako jednego z zawodów zaufania publicznego, gwarantuje to właściwe i sumienne wykonywanie tejże funkcji oraz zabezpieczenie wartości osobistych i majątkowych naszych klientów.

adwokat-migus.pl

Opublikowano dnia: 02 01 2019

Statystyki:

Wyświetleń: 59 Kliknięć: 1 CTR: 1.69%

OCENA:

Ocena: 1.0/10 (2 głosów)

Link nie działa/spam ?

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: